Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
Wybierz język: PL | EN
facebook
Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

Ofertaicon

Sprawdzenie wspólnika


Sytuacja, kiedy tracimy zaufanie do wspólnika jest wyjątkowo przykra. Razem mieliście dbać o rozwój firmy, dzielić się obowiązkami i cieszyć zyskami, a tymczasem osoba lub osoby narażają firmę na straty. Takie działania są bezprawne i podlegają karze: 

"Osoba, która na podstawie przepisu prawnego, decyzji organu lub umowy została obowiązana do zajmowania się sprawami majątkowymi lub działalnością gospodarczą firmy powinna podejmować wszelkie czynności niezbędne do nienarażania firmy na szkodę. W przypadku, gdy przez nadużycie uprawnień lub niedopełnienie obowiązku wyrządziła znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5." 

Przedsiębiorcy, którzy znajdą się w takiej sytuacji często nie wiedzą w jaki sposób zdobyć dowody nieuczciwości wspólnika i jak uchronić firmę przed upadkiem. Nasi detektywi rozwiązali już wiele podobnych spraw - sprawdzamy czy partner biznesowy sam lub przez powiązane osoby prowadzi działalność konkurencyjną. Zbieramy także informacje, czy posiada jakiekolwiek układy z Twoimi kontrahentami. Uzyskujemy pełen obraz sytuacji majątkowej jawnej i niejawnej partnera. Przekazujemy raport, który ułatwi postępowanie ze wspólnikiem.

 


Sprawdzimy lojalność Twojego wspólnika.  Będziemy monitorować jego zachowanie i dostarczymy Ci materiały, które zaprezentują jego uczciwość oraz zaangażowanie w działalność Waszej firmy. Dzięki nam zyskasz pewność, że nadal możesz ufać swojemu wspólnikowi a Wasza firma jest bezpieczna. 

Jakie obawy możesz mieć wobec wspólnika?

  1. Wyprowadza majątek spółki.
  2. Działa na niekorzyść spółki prowadząc konkurencyjną działalność.
  3. Planuje otworzenie nowej działalnośći stanowiącej konkurencję dla Waszej spółki.
  4. Dopuszcza się prywaty i innych nadużyć.

Zebrane materiały, dzięki wysokiej jakości sprzętu oraz doświadczenia operacyjnego naszych detektywów, mogą być użyte jako dowody w postępowaniach sądowych. Przekażemy Ci je w postaci szczegółowego raportu z zebranymi informacjami, a także materiałami zdjęciowymi, dźwiękowymi lub filmowymi.

 
Pracownik, który nadużywa zwolnień lekarskich to problem z jakim boryka się wielu pracodawców. Często... → więcej


Nieuczciwi pracownicy to problem, jaki dotyka wielu przedsiębiorców. "Nieuczciwość" pracownicza może przyjmować... → więcej


Sytuacja, kiedy tracimy zaufanie do wspólnika jest wyjątkowo przykra. Razem mieliście dbać o rozwój firmy,... → więcej


W biznesie nie ma kompromisów, szczególnie jeśli w grę wchodzi długotrwała współpraca lub... → więcej


Zbieramy informacje dotyczące majątku osób. Ustalamy, jakie posiadają nieruchomości i wartościowe ruchomości.... → więcej


Wykrywamy podsłuchy, kamery i lokalizatory. Oczyszczamy pomieszczenia mieszkalne, biurowe, samochody oraz rzeczy osobiste.... → więcej


button