Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
Wybierz język: PL | EN
facebook

O firmie


Grupa Detektywistyczna Trójmiasto – „Zabójczo skuteczni…”

Nasi klienci oczekują skuteczności, a my jesteśmy na to przygotowani.

Lata doświadczeń w Centralnym Biurze Śledczym, GROM oraz ABW pomagają nam w prowadzeniu dochodzeń oraz dostarczaniu dowodów, dzięki którym nasi Klienci wygrywają w sądach wiele spraw gospodarczych, majątkowych oraz rodzinnych. Mamy opinię najskuteczniejszej firmy detektywistycznej na Pomorzu. Działamy również w Warszawie oraz wszystkich większych miastach w Polsce. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde przyjęte przez nas zlecenie zrealizowane zostało na najwyższym poziomie i zakończyło się sukcesem dla naszych Klientów.

Zespołem doświadczonych detektywów Grupy Detektywistycznej Trójmiasto kierują:

Wojciech Koszczyński
Były funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego. Od ponad dziesięciu lat właściciel i CEO firmy detektywistycznej InvestProtect, która skupia się na pomocy przedsiębiorcom w rozwoju biznesu, rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem firm i korporacji. Jednocześnie kieruje Grupą Detektywistyczną Trójmiasto, która świadczy usługi detektywistyczne osobom prywatnym, pomagając rozwiązywać życiowe problemy.


Piotr Górski
Ma za sobą doświadczenie kilkunastu lat pracy w policji (pion kryminalny i dochodzeniowo-śledczy) oraz Centralnym Biurze Śledczym. Od kilkunastu lat jest detektywem. Aktualnie w Grupie Detektywistycznej Trójmiasto zarządza i koordynuje pracę zespołu detektywów, omawia problemy z klientami, dopasowuje narzędzia do każdej sprawy, zajmuje się konsultacjami z prawnikami, terapeutami i innym specjalistami, którzy wspomagają nas w zleceniach.


 

Działamy na podstawie zezwolenia nr RD-65/2016 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr 0003667 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji Warszawa.

 button
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia zbiorczych danych statystycznych w tym Google Analytics oraz tag remaketingowy Google Ads w celach reklamowych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Pamiętaj że możesz wyłączyć umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze. Więcej informacji znajdziesz pod linkami: Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ