Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
Wybierz język: PL | EN
facebook
Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

O firmie


Grupa Detektywistyczna Trójmiasto – „Zabójczo skuteczni…”

Nasi klienci oczekują skuteczności, a my jesteśmy na to przygotowani.

Lata doświadczeń w Centralnym Biurze Śledczym, GROM czy ABW pomogło nam w wygraniu wielu spraw gospodarczych, majątkowych oraz rodzinnych. Mamy opinię najlepszej firmy detektywistycznej na Pomorzu i dlatego obecni jesteśmy również we wszystkich większych miastach w Polsce. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, w związku z tym dokładamy wszelkich starań, by każde przyjęte przez nas zlecenie zrealizowane zostało na najwyższym poziomie i zakończyło się sukcesem dla naszych Klientów.

W naszym zespole pracują również kobiety, które nie boją się trudnych wyzwań…

 


Zapraszamy na rozmowę, którą poprowadzi nieodpłatnie nasz specjalista, a najlepiej jeżeli odbędzie się ona w naszym biurze w bezpiecznym pomieszczeniu. W trakcie spotkania uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie trudne pytania oraz przedstawiona zostanie dokładna wycena zlecenia.


 

Działamy na podstawie zezwolenia nr RD-65/2016 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr 0003667 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji Warszawa.

 button
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia zbiorczych danych statystycznych w tym Google Analytics oraz tag remaketingowy Google Ads w celach reklamowych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Pamiętaj że możesz wyłączyć umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze. Więcej informacji znajdziesz pod linkami: Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ