Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
Wybierz język: PL | EN
facebook

PORADNIK


Decyzja o spotkaniu z detektywem to trudny krok. Często nawet nie można wyobrazić sobie "jak to wszystko wygląda". I właśnie takie pytanie pada najczęściej. Odpowiadamy:

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z DETEKTYWEM?

Krok 1. Telefon

To najtrudniejszy krok, ale nie trzeba się go obawiać. W pierwszym kontakcie możesz opowiedzieć nam o swoim problemie, ale nie musisz - jeśli z jakichś powodów nie chcesz rozmawiać przez telefon - możemy pominąć ten krok i od razu umówić się na spotkanie.

Krok 2. Spotkanie

Na spotkaniu w zaciszu naszego biura, możesz spokojnie opowiedzieć nam o swoim problemie. Detektywi doradzą Ci, jakie działania będą najlepsze w Twoim przypadku, zaproponują rozwiązania, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli po spotkaniu będziesz potrzebował czasu na podjęcie ostatecznej decyzji - nie ma problemu, spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. 

Krok 3. Koszty usługi

Ustalenie kosztów zlecenia następuje w trakcie spotkania. Cena uzależniona jest od czasu potrzebnego na jego realizację (zdobycie potrzebnych Ci dowodów) zaangażowania osób i środków. To naprawdę bardzo indywidualna kwestia. Przykładowe ceny dostępne są w naszym cenniku.

Krok 4. Podpisanie umowy

Po ustaleniu ceny i warunków zlecenia podpisujemy umowę o współpracy. Są w niej wyszczególnione warunki i zakres prowadzonych czynności. Wszystko dostajesz na piśmie - więc nie musisz się obawiać.

Krok 5. Realizacja zlecenia

Kiedy Twojej sprawie zostanie przydzielony detektyw, dostaniesz do niego indywidualny numer telefonu. Będzie Cię informował o poczynionych ustaleniach, konsultował dalsze działania i decyzje, co do podjęcia ewentualnych czynności wychodzących poza zakres umowy. Jeśli bieżący kontakt z detektywem jest Ci nie na rękę, nikt nie będzie się z Tobą kontaktował aż do ustalonego terminu.

Krok 6. Przedstawienie i przekazanie raportów i zgromadzonych materiałów

Po zakończeniu zlecenia (lub po poczynieniu kluczowych ustaleń) przedstawiamy Ci zgromadzone materiały. Mają one formę pisemnych raportów, szczegółowo opisujących prowadzone czynności wraz z dokumentacją zdjęciową, a także nagraniami audio lub video.  Ostateczny raport podsumowujący całe postępowanie ma formę sprawozdania końcowego. Jego przekazanie zamyka naszą umowę.

CZY ZEBRANE MATERIAŁY MOGĄ BYĆ WYKORZYSTANE W SĄDZIE?

Tak, zebrane przez detektywów materiały mogą być i wielokrotnie były wykorzystywane przez naszych Zleceniodawców w sądzie. Niejednokrotnie dzięki zebranym materiałom sprawę udało się zakończyć na jednym posiedzeniu sądu.

CZY DETEKTYWI MOGĄ BYĆ ŚWIADKAMI W SPRAWIE?

Tak, jeśli zaistnieje taka potrzeba, detektywi mogą zeznawać w sądzie. 

ILE KOSZTUJE USŁUGA DETEKTYWISTYCZNA?

Do każdego powierzonego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, również w kwestii wyceny zlecenia. Ostateczny koszt świadczonych usług ustalamy podczas bezpośredniego spotkania, biorąc pod uwagę oczekiwania, wymagania, możliwości finansowe klienta, stopień trudności sprawy oraz środki, które należy zaangażować, aby osiągnąć ostateczny sukces.
button