Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
Wybierz język: PL | EN
facebook
Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

FAQ


Decyzja o spotkaniu z detektywem to trudny  krok i często nawet nie można wyobrazić sobie  "jak to wszystko wygląda". I właśnie takie ogólne pytanie pada najczęściej. Odpowiadamy:

JAK WYGLĄDA WSPÓLPRACA Z DETEKTYWEM?

Krok 1. Telefon

To najtrudniejszy krok, ale nie trzeba się go obawiać. W pierwszym kontakcie możesz opowiedzieć nam o swoim problemie, ale nie musisz - jeśli z jakichś powodów nie chcesz rozmawiać przez telefon - możemy pominąć ten krok i  od razu umówić się na spotkanie.

Krok 2. Spotkanie

Na spotkaniu w zaciszu naszego biura, możesz spokojnie opowiedzieć nam o swoim problemie.  Detektywi  doradzą  Ci, jakie działania będą najlepsze w Twoim przypadku, zaproponują rozwiązania, które będą  dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli po spotkaniu będziesz potrzebował czasu na podjęcie ostatecznej decyzji - nie ma problemu, spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. 

Krok 3. Koszty usługi

Ustalenie kosztów zlecenia następuję w trakcie spotkania. Cena uzależniona jest od czasu potrzebnego na jego realizację (zdobycie potrzebnych Ci dowodów) zaangażowania osób i środków. To naprawdę bardzo indywidualna kwestia , przykładowo minimalna cena ustalenia dowodów zdrady to 980 zł. Inne przykładowe ceny dostępne są w naszym cenniku .

Krok 4. Podpisanie umowy

Po ustaleniu ceny i warunków zlecenia podpisujemy umowę o współpracy.  Są w niej wyszczególnione warunki i zakres prowadzonych czynności. Wszystko dostajesz na piśmie - więc nie musisz się obawiać.

Krok 5. Realizacja zlecenia

Kiedy Twojej sprawie zostanie przydzielony detektyw,  dostaniesz do niego indywidualny numer telefonu. Będzie Cię informował o poczynionych ustaleniach, konsultował dalsze działania i decyzje, co do podjęcia ewentualnych czynności wychodzących poza  zakres umowy. Jeśli bieżący kontakt z detektywem jest Ci nie na rękę, nikt nie będzie się z Tobą kontaktował aż do ustalonego terminu.

Krok 6. Przedstawienie i przekazanie raportów i zgromadzonych materiałów

Po zakończeniu zlecenia (lub po poczynieniu kluczowych ustaleń) przedstawiamy Ci zgromadzone materiały . Mają one formę pisemnych raportów, szczegółowo opisujących prowadzone czynności wraz z dokumentacją zdjęciową a także nagraniami  audio lub video.  Ostateczny raport podsumowujący całe postępowanie ma formę sprawozdania końcowego. Jego przekazanie zamyka naszą umowę. Raporty przygotowane przez naszych detektywów mogą być wykorzystane jako dowód w sądzie. 

CZY ZEBRANE MATERIAŁY MOGĄ BYĆ WYKORZYSTANE W SĄDZIE?

Tak, zebrane przez detektywów materiały mogą i wielokrotnie były wykorzystywne przez naszych Zeceniodawców sądzie. Niejednokrotnie dzięki zebranym materiałom sprawę udało się zakończyć na jednym posiedzeniu sądu.

CZY DETEKTYWI MOGĄ BYĆ ŚWIADKAMI W SPRAWIE?

Tak,  jeśli zaistnieje taka potrzeba detektywi mogą zeznawać w sądzie. 

ILE KOSZTUJE USŁUGA DETEKTYWISTYCZNA?

Cena uzależniona jest od czasu potrzebnego na jego realizację (zdobycie potrzebnych Ci dowodów) zaangażowania osób i środków. To naprawdę bardzo indywidualna kwestia, przykładowo minimalna cena ustalenia dowodów zdrady to 980 zł. Inne przykładowe ceny dostępne są w naszym cenniku .

 

 
button
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia zbiorczych danych statystycznych w tym Google Analytics oraz tag remaketingowy Google Ads w celach reklamowych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Pamiętaj że możesz wyłączyć umieszczanie ciasteczek na Twoim komputerze. Więcej informacji znajdziesz pod linkami: Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ