Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
Wybierz język: PL | EN
facebook
Detektyw Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

Ofertaicon

Sprawdzenie wspólnika


Sytuacja, kiedy tracimy zufanie do wspólnika jest wyjątkowo przyktra. Razem mieliście dbać o rozwój firmy i dzielić się obowiązkami i cieszyc zyskami, a tymczasem osba lub osoby narażają firmę na straty. Takie działania są nie tylko nie fair, ale są bezprawne i podlegają karze: 

"Osoba, która na podstawie przepisu prawnego, decyzji organu lub umowy została obowiązana do zajmowania się sprawami majątkowymi lub działalnością gospodarczą firmy powinna podejmować wszelkie czynności niezbędne do nienarażenia firmy na szkodę.W przypadku, gdy przez nadużycie uprawnień lub niedopełnienie obowiązku wyrządziła znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5." 

Przedsiębiorcy, którzy znajdą się w takiej sytuacj często  nie wiedzą, jak zdobyć dowody nieuczciwości wspólnika i jak uchronic firmę przed upadkiem. Nasi detkeywi rozwiązali już wiele takich spraw.   prawdzamy czy sam lub przez powiązane osoby prowadzi działalność konkurencyjną. Zbieramy informacje, czy jest powiązany z Twoimi kontrahentami. Uzyskujemy pełen obraz sytuacji majątkowej jawnej i niejawnej wspólnika. Przekazujemy raport, który ułatwi postępowanie ze wspólnikiem.

 


Sprawdzimy lojalność Twojego wspólnika.  Będziemy monitorować jego zachowanie i dostarczymy Ci materiały, które zaprezentują jego uczciwość oraz zaangazowanie w działaność waszej firmy. Dzięki nam zyskasz pewność, że nadal mozesz ufać swojemu wspólnikowi a wasza firma jest bezpieczna. 

Jakie obawy możesz mieć wobec wspólnika?

  1. Wyprowadza majątek spółki
  2. Działa na niekorzyść spółki prowadząć konkurencyjną działaność
  3. Planuje otworzenie nowej działanośći stanowiącej konurencję dla Waszej spółki
  4. Dopuszcza się prywaty i innych nadużuć

Zebrane materiały, za sprawą wysokiej jakości sprzętu oraz doświadczenia operacyjnego naszych detektywów mogą  być użyte jako dowody w postępowaniach sądowych. Przekażemy Ci je w postaci szczegółowego raportu z zebranymi informacjami a także materiałami zdjęciowymi, dźwiękowymi lub filmowymi.

 


Umów się na bezpłatną konsultację
Pracownik, który nadużywa zwolnień lekarskich to problem, z jakim boryka się wielu pracodawców. Często... → więcej


Nieuczciwi pracownicy to problem, jaki dotyka wielu przedsiębiorstw. "Nieuczciwość" pracownicza może przyjmować... → więcej


Sytuacja, kiedy tracimy zufanie do wspólnika jest wyjątkowo przyktra. Razem mieliście dbać o rozwój firmy i... → więcej


W biznesie nie ma kompromisów, szczególnie jeśli w grę wchodzi długotrwała współpraca lub... → więcej


Zbieramy informacje dotyczące majątku osób. Ustalamy, jakie posiadają nieruchomości i wartościowe ruchomości.... → więcej


Wykrywamy podsłuchy, kamery i lokalizatory. Oczyszczamy pomieszczenia mieszkalne, biurowe, samochody oraz rzeczy osobiste.... → więcej


button